Regie:
Vladimír DrhaScenario:
Vladimíra SmočkováCamera:
Václav MyslivecMuziek:
Jiří BulisActeurs:
Miroslav Donutil, Lenka Termerová, Nataša Gollová, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Eva Vidlařová, Stanislav Fišer, Drahomíra Hofmanová, Libuše Kafková (meer)Acteurs
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Lenka Termerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Joke (1968)
Zátopek (2021)
Nataša Gollová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Mojmír Maděrič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Jiří Pecha
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Musíme si pomáhat (2000)
Koncert V... (1990) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Arnošt Goldflam
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Eva Vidlařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamita (1980)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Drahomíra Hofmanová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Libuše Kafková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Restaurace (1983) (Tv-film)
Mejdan na písku (1979) (Tv-film)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Tv-film)
Alena Kreuzmannová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Vynález zkázy (1958)
Dobrý voják Švejk (1956)
Ladislav Lakomý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Marek
Beste films:
Šťastný domov (1983) (Tv-film)
Osudové peníze (2010) (Tv-film)
Golem (2008) (toneelregistratie)
Vlasta Mecnarowská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Requiem pro panenku (1991)
Proč? (1987)
Oči plné snehu (1983) (Tv-film)
Dáša Neblechová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gobseck (1985) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Fešák Hubert (1984)
Jindřich Světnica
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Škola žen (2007) (toneelregistratie)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jaroslav Sypal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (Tv-film)
Jan Šmíd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Vražda v hotelu Excelsior (1971)
Probuzení (1959)
Hana Zaoralová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (Tv-film)
Zjasnělá noc (1985) (Tv-film)