Regie:
Miroslav SobotaCamera:
Ivan KoudelkaMuziek:
Milan BaginskýActeurs:
Pavel Zedníček, Naďa Konvalinková, Petr Nárožný, Míla Myslíková, Lucie Žulová, Ljuba Krbová, Pavel Trávníček, Žaneta Fuchsová, Vladimír Huber, Věra Kalendová, Jiří Císler, Karolina Slunéčková (meer)Acteurs
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Míla Myslíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Lucie Žulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Tv-film)
Ljuba Krbová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Žaneta Fuchsová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Počítání oveček (1981) (Tv-film)
Lucie, postrach ulice (1983)
Chobotnice z II. patra (1986)
Vladimír Huber
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (Tv-film)
Věra Kalendová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kulový blesk (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Císler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Karolina Slunéčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Zdeněk Řehoř
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Dnes naposled (1958)
Ivana Andrlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (Tv-film)
Otec nebo bratr (1978) (Tv-film)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
František Ringo Čech
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Mirko Musil
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Ivo Niederle
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Kam slunce nechodí... (1971) (Tv-film)
Kočár do Vídně (1966)