Regie:
Rudolf TesáčekScenario:
Antonín PřidalCamera:
Václav MyslivecMuziek:
Václav HálekActeurs:
Marcela Peňázová, Ladislav Lakomý, Jana Hlaváčková, Zdena Herfortová, Karel Augusta, Pavel Kunert, Radka Dokulilová, Kristina Maděričová - Beranová, Eva Hradilová, Jaroslav Kuneš (meer)Acteurs
Marcela Peňázová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Petr a Jan (1988) (Tv-film)
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Ladislav Lakomý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jana Hlaváčková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Údolí včel (1967)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Poslední návrat (1982) (Tv-film)
Zdena Herfortová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Karel Augusta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Pavel Kunert
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Radka Dokulilová
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Případ Auffenberg (1993) (Tv-film)
Kristina Maděričová - Beranová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serie)
Children of Dune (2003) (serie)
Eva Hradilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Strýčkův sen (1971) (Tv-film)
Šťastný Jim (1969) (Tv-film)
Jaroslav Kuneš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Miroslav Částek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šťastný Jim (1969) (Tv-film)
František Karlíček
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nevinný (1997) (Tv-film)
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Sylva Talpová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Vergeßt Mozart (1985)
Papírový most (1989) (Tv-film)
Věra Kalendová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kulový blesk (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jana Radoušová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Petr a Jan (1988) (Tv-film)
Konec velkých prázdnin (1996) (serie)
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Ladislava Dujsíková
Beste films:
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Tv-film)
Tvář za sklem (1992) (Tv-film)
Ladislav Mareček
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Strýčkův sen (1971) (Tv-film)
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)