Regie:
Rudolf TesáčekScenario:
Jaroslav VostrýCamera:
Václav MyslivecMuziek:
Jiří BulisActeurs:
Lenka Skopalová, Oldřich Navrátil, Hana Maciuchová, Jiřina Jirásková, Lubor Tokoš, Josef Karlík, František Staněk, Milan Horský, František Derfler, Josef Nedorost, Jan Zvoník, Marie Pavlíková (meer)Acteurs
Lenka Skopalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ptákovina (2009) (toneelregistratie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Hana Maciuchová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Jiřina Jirásková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Lubor Tokoš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vynález zkázy (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Josef Karlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Racek (1976) (toneelregistratie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
František Staněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Bumerang (1996)
Zrádci (2020) (serie)
Milan Horský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kaspar Hauser (1993)
Komtesa Mary (1983) (Tv-film)
František Derfler
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Prokop Diviš (1977) (Tv-film)
Balada pro banditu (1978)
Josef Nedorost
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
The Barber of Siberia (1998)
Popel a hvězdy (1990) (Tv-film)
Jan Zvoník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Archimédův bod (1982) (Tv-film)
Sen o bílém volu (1991) (Tv-film)
Marie Pavlíková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kalamita (1980)
Pohádka máje (1926)
Rudolf Chromek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Hry lásky šálivé (1971)
Poslední návrat (1982) (Tv-film)
Svatby pana Voka (1970)
Otakar Dadák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Racek (1976) (toneelregistratie)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (Tv-film)
Miloslav Hájek
Beste films:
Komtesa Mary (1983) (Tv-film)
Ladislav Šamlot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Lumpacivagabundus (1970) (toneelregistratie)
Ludmila Slancová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Strýčkův sen (1971) (Tv-film)
Komtesa Mary (1983) (Tv-film)
Ota Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Akumulátor 1 (1994)
L'Homme qui rit (2012)
František Dominik Staněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (2014) (toneelregistratie)
Maigret (1991) (serie)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)