Regie:
Milan RůžičkaCamera:
Andrej BarlaMuziek:
Jiří SvobodaActeurs:
Luděk Munzar, Ondřej Pavelka, Markéta Fišerová, Ondřej Havelka, Ladislav Mrkvička, Bronislav Križan, Ladislav Trojan, Jana Švandová, František Husák (meer)Acteurs
Luděk Munzar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984) - verteller
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Markéta Fišerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (Tv-film)
Jako listy jednoho stromu (1979) (Tv-film)
Ondřej Havelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Ladislav Mrkvička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Atentát (1964)
Bronislav Križan
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Kubo (1965) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Námestie svätej Alžbety (1965)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Jana Švandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Vracenky (1990)
František Husák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Větrovec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ukradená vzducholoď (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Jiří Klem
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Libuše Švormová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Michal Pavlata
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Vracenky (1990)
Rostislav Kuba
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Uit berekening (1968) (serie)
Jitka Zelenohorská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Skřivánci na niti (1969)
Jan Kuželka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Petr Růžička
Tsjechoslowakije
Beste films: