Regie:
Josef HenkeScenario:
Roman RážCamera:
Vladimír OpletalMuziek:
Emil ViklickýActeurs:
Eduard Cupák, Jana Hlaváčová, Taťjana Medvecká, Jiří Schmitzer, Antonín Molčík, Otakar Brousek ml., Stanislav Zindulka, Václav Vydra nejml., Bořivoj Navrátil, Viola Zinková, Jan Teplý st. (meer)Acteurs
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Jana Hlaváčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Taťjana Medvecká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Jiří Schmitzer
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Slavnosti sněženek (1983)
Antonín Molčík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Kráva (1993)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Václav Vydra nejml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Bořivoj Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Viola Zinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Ghetto Terezin (1948)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Jana Drbohlavová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Na kometě (1970)
Eva Čížková
Beste films:
Honorární konzul (1991) (Tv-film)
Osudné dveře (1991) (Tv-film)
Divoká srdce (1989)
Rudolf Vodrážka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kulový blesk (1978)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Čintamani & podvodník (1964)
Olga Schmidtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Alena Dlouhá
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Cesta do lesa (2012)
Serena (2014)
Libuše Štědrá
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Vesničko má středisková (1985)
Eduard Pavlíček
Oostenrijk
Beste films:
Kočičí hra (1982) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)