Acteurs
Leopold Haverl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Boxer a smrť (1962)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Robert Roth
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na Bukvovom dvore (1993) (Tv-film)
Anjel milosrdenstva (1993)
Dobrodinec (1991) (Tv-film)
Eva Pavlíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Všetko za národ (2011) (toneelregistratie)
Statky zmätky (2009) (toneelregistratie)
Jozef Dóczy
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Louis Pasteur (1977) (Tv-film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Tv-film)
Marián Labuda ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
The Garden (1995)
Sladké starosti (1984)
Anton Živčic
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši synovia (1975) (serie)
Gendúrovci (1994) (Tv-film)
Reverend (1989) (Tv-film)
Vladimír Bartoň
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Andrej Rimko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Tv-film)
Reverend (1989) (Tv-film)
Volná noha (1989)
Dušan Lenci
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Boxer a smrť (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Tv-film)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Tv-film)
Žofia Martišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Tv-film)
Všetko za národ (2011) (toneelregistratie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Peter Bzdúch
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Ernest Šmigura
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Javorová fujarka (1973) (Tv-film)
Tri dcéry (1967)
Michal Domonkoš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho sa vracia (1997) (toneelregistratie)
Jana Valocká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Jozef Mak (1996) (toneelregistratie)
Ostrým nožom (2019)
Hilda Augustovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Statky zmätky (2009) (toneelregistratie)
Kapitán Dabač (1959)
V hodine dvanástej (1958)
Adela Gáborová
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (serie)
Bibiana Ondrejková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho sa vracia (1997) (toneelregistratie)
Mikuláš Mráz (1995)
Zázračná láska (1996) (Tv-film)
Daniela Kuffelová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všetko čo mám rád (1992)
Jozef Mak (1996) (toneelregistratie)
Pacho sa vracia (1997) (toneelregistratie)
Ivan Hlaváček
Beste films:
Reverend (1989) (Tv-film)
Jozef Mak (1996) (toneelregistratie)
Jahňa chudobného (1992) (Tv-film)
František Javorský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (Tv-film)
Národný hriešnik (1994) (Tv-film)