Regie:
Tomáš SvobodaScenario:
Pavel HanušCamera:
Jan ČuříkMuziek:
Ladislav ŠtaidlActeurs:
Petr Nárožný, Iva Janžurová, Lubomír Kostelka, Rudolf Jelínek, Stanislav Fišer, Zdeněk Dítě, Jiří Krampol, Miroslav Zounar, František Filipovský, Jiří Pleskot, Jan Skopeček, Zdeněk Srstka (meer)Acteurs
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Lubomír Kostelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Všichni dobří rodáci (1968)
Rudolf Jelínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Zdeněk Dítě
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Světáci (1969)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Tv-film)
František Filipovský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Pleskot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zdeněk Srstka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Václav Sloup
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Romeo, Julie a tma (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Jiří Lír
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Viktor Maurer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Světáci (1969)
Oldřich Velen
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Radan Rusev
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (Tv-film)
Luba Skořepová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kočičí hra (1982) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Uit berekening (1968) (serie)
Václav Kotva
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Spalovač mrtvol (1968)