Regie:
Jozef PálkaScenario:
Elena ČepčekováCamera:
Jozef BrezanskýMuziek:
Ali BrezovskýActeurs:
Táňa Hrivnáková, Ľubo Roman, Lotár Radványi, Jozef Adamovič, Jozef Šimonovič ml., Ondriš Jariabek, Daniel Králik, Ondrej Vandlík, Mária Markovičová, Ivan Letko, František Desset, Ján Kováčik (meer)Acteurs
Táňa Hrivnáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Škola klebiet (1977) (Tv-film)
Klamstvo dočasu - pravda naveky (1977) (Tv-film)
Ľubo Roman
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
The Sun in a Net (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Lotár Radványi
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Louis Pasteur (1977) (Tv-film)
Jozef Adamovič
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Jozef Šimonovič ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mária Tudorová (1968) (Tv-film)
Mesiac na dedine (1981) (toneelregistratie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Tv-film)
Ondriš Jariabek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zbojník Jurko (1976)
Daniel Králik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Iba taká hra (1995) (Tv-film)
Ondrej Vandlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rysavá jalovica (1970) (Tv-film)
The Sun in a Net (1962)
Pomocník (1980) (Tv-film)
Mária Markovičová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Ženský zákon (1967) (Tv-film)
Ivan Letko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Živý bič (1966) (Tv-film)
Mastný hrniec (1991) (Tv-film)
Otec (1994) (Tv-film)
František Desset
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Ján Kováčik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Boxer a smrť (1962)
Krčmársky král' (1970) (Tv-film)
Sezam, otvor sa! (1974) (Tv-film)
Norina Bobrovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Vianoce Adama Boronču (1988) (Tv-film)
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Oľga Solárová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pomocník (1980) (Tv-film)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Tv-film)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (Tv-film)
Tatiana Kulíšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Tv-film)
Mŕtvi učia živých (1983)
Ľubica Blaškovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Začiatok sezóny (1987)
Bocianie hniezdo (1981) (serie)
O nosatom kuchárovi a nohatom drotárovi (1978) (Tv-film)
Olívia Borská
Beste films:
Ežo Vlkolinský (1978) (Tv-film)
A ako Alžbeta (1978) (Tv-film)
Juraj Ďurdiak
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tiene v raji (1986) (Tv-film)
Princ a Večernice (1978)
Smrť šitá na mieru (1979)
Peter Rašev
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fyzikus Rayman (1979) (Tv-film)
Študent (1990) (Tv-film)
Ežo Vlkolinský (1978) (Tv-film)
Jozef Vajda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)