Regie:
Miroslav SobotaScenario:
Michaela ČernáCamera:
Peter BeňaMuziek:
Václav ZahradníkActeurs:
Jan Čenský, Jitka Schneiderová, Blažena Holišová, Bořivoj Navrátil, Josef Somr, Radim Kalvoda, Vilém Udatný, Kateřina Březinová, Martin Štěpánek, Jaroslava Obermaierová, Jiří Pomeje (meer)Acteurs
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Člověk proti zkáze (1989)
Jitka Schneiderová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Ďáblova lest (2009) (serie)
Blažena Holišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Bořivoj Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Radim Kalvoda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (toneelregistratie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Richard III. (2002) (toneelregistratie)
Vilém Udatný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Maska a tvář (2005) (toneelregistratie)
Kateřina Březinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Počkej, až zhasnu (2002) (Tv-film)
Hodný chlapec (2004) (Tv-film)
Martin Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Obžalovaný (1964)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Jiří Pomeje
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Proč? (1987)
Vlastimil Bedrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Radek Žák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Počkej, až zhasnu (2002) (Tv-film)
Sama v čase normálnosti (2010) (Tv-film)
Mirko Musil
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Viktor Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Jiří Strach
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serie)
Zdeňka Žádníková-Volencová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)