Regie:
Miro RemoCamera:
Miro RemoActeurs:
Milan Lasica, Magda Vášáryová, Hana Lasicová, Emília Vášáryová, Martin Huba, Zuzana Kronerová, Miroslav Noga, Zuzana Kubovčíková-Šebová, Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Ady Hajdu, Milan Kňažko (meer)Acteurs
Milan Lasica
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Tv-film)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (toneelregistratie)
Tři veteráni (1983)
Magda Vášáryová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Postřižiny (1980)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Na kometě (1970)
Hana Lasicová
Tsjechoslowakije
Emília Vášáryová
Beste films:
Pelíšky (1999)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Martin Huba
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Musíme si pomáhat (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Zuzana Kronerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miroslav Noga
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zuzana Kubovčíková-Šebová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Odvrátená strana mesiaca (2015) (toneelregistratie)
Ostrým nožom (2019)
Vojtech (2015)
Elena Vacvalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šest statečných (1999)
Hazard (1995)
Andílek na nervy (2015)
Oľga Feldeková
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
V rannej hmle (1990)
Ady Hajdu
Tsjechoslowakije
Beste films:
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Romulus Veľký (1992) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Peter Lipa
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Miliónový chlap (1987) (Tv-film)
Evanjelium o Márii (1992) (toneelregistratie)
Dominika Kavaschová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (2015) (toneelregistratie)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (toneelregistratie)
Antigona (2020) (toneelregistratie)
Tomáš Janovic
Tsjechoslowakije
Beste films:
Agáva (2016)
Stanislav Štepka
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vygumuj a napíš (1996) (toneelregistratie)
Tata (2000) (toneelregistratie)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Petra Polnišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Invalid (2023)
Muzika (2007)
Marie Terezie (2017) (serie)
Zuzana Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Babí léto (2001)
Aftermath (2012)
Pravidla lži (2006)
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Martin Hofmann
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
P.F. 77 (2003) (Tv-film)