Regie:
Jiří VejdělekScenario:
Marek EpsteinActeurs:
Jan Nedbal, Kateřina Klausová, Kateřina Marie Fialová, Adam Ernest, Ondřej Malý, Vojtěch Hrabák, Magdaléna Borová, Lucie Juřičková, Pavel Tesař (meer)Acteurs
Jan Nedbal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Podezření (2022) (serie)
Herec (2020) (serie)
Poslední závod (2022)
Kateřina Klausová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Askeladden - I Dovregubbens hall (2017)
Živé terče (2019) (serie)
Po čem muži touží (2018)
Kateřina Marie Fialová
Tsjechië
Beste films:
Oktopus (2023) (serie)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Franta mimozemšťan (2024)
Adam Ernest
Tsjechië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Párty Hárder: Summer Massacre (2022)
Ondřej Malý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Vojtěch Hrabák
Tsjechië
Beste films:
Hastrman (2018)
Cena za štěstí (2019)
Kameňák 4 (2013)
Magdaléna Borová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Podezření (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Němá tajemství (2023)
Lucie Juřičková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Pavel Tesař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (toneelregistratie)
Lhář (2005) (toneelregistratie)
Лилиан Малкина
Estland
Beste films:
Kolya (1996)
Občanský průkaz (2010)
Stěp (1977)
Jaromír Nosek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Robin Ferro
Tsjechië
Beste films:
Bull (2019) (toneelregistratie)
Ráno po tom (2019) (toneelregistratie)
Grand Prix (2022)
Václav Rašilov
Tsjechoslowakije
Beste films:
Božena (2021) (serie)
Nejlepší přítel (2017) (Tv-film)
Psí kus (2005) (Tv-film)
Milan Enčev
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Hana Drozdová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Běžná selhání (2022)
Když prší slzy (2022)
Eliška a Damián (2023) (serie)
Kateřina Pechová
Tsjechië
Beste films:
Když prší slzy (2022)
Hany (2014)
Jana Trojanová
Tsjechoslowakije
Dagmar Křížová
Tsjechië
Beste films:
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Dvanáct měsíčků (2012) (Tv-film)
Kameňák 4 (2013)
Jiří Roskot
Tsjechoslowakije