Regie:
Jaroslav DudekScenario:
Zdeněk BláhaCamera:
Adolf NavaraMuziek:
Ivo VyhnálekActeurs:
Jan Schánilec, Dana Syslová, Jiří Klem, Luděk Sobota, Milan Stehlík, Adolf Kohuth, Rudolf Deyl ml., Ota Sklenčka, Miroslav Masopust, Oldřich Vlach, Václav Antoš, Eva Glücková, Jana Vychodilová (meer)Acteurs
Jan Schánilec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (toneelregistratie)
Petrolejové lampy (1971)
Dana Syslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Jiří Klem
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Milan Stehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Adolf Kohuth
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Duhová kulička (1985) (Tv-film)
Zlá krev (1986) (serie)
Krajina s nábytkem (1986)
Rudolf Deyl ml.
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Miroslav Masopust
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
La Planète sauvage (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Václav Antoš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Eva Glücková
Beste films:
Bez svatozáře (1963)
Jana Vychodilová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smuteční slavnost (1969)
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Miroslav Rataj
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Doktor Faustus (2016) (toneelregistratie)
Vítězslav Jirsák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Půlpenny (1974) (Tv-film)
Miroslava Kozáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Domácí víno (1963) (Tv-film)
Vražda po našem (1966)
Zámek pro Barborku (1962)
Ivana Vondrovicová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Domácí víno (1963) (Tv-film)
Josefina (1973) (Tv-film)
Eman Fiala
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Byl jednou jeden král... (1954)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)