Regie:
Pavel HášaScenario:
Ivo FischerCamera:
Jiří KadaňkaActeurs:
Josef Vinklář, Jiřina Bohdalová, Viktor Preiss, Petr Kostka, Václav Postránecký, Alois Švehlík, Zdena Hadrbolcová, Iva Janžurová, Libuše Šafránková, Kateřina Macháčková, Vladimír Salač (meer)Acteurs
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Viktor Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Černí baroni (1992)
Zdena Hadrbolcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slavnosti sněženek (1983)
Páni kluci (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Tv-film)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Libuše Šafránková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kateřina Macháčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Rusalka (1975) (Tv-film)
Netopýr (1981) (Tv-film)
Vladimír Salač
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Škola základ života (1938)
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Veronika Jeníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Bruder
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Jiří Knot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Václav Kaňkovský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Na kometě (1970)
La Planète sauvage (1973)