Prijzen
- winnaar
- nominatie
Academy Awards
-
2023 -
Guillermo del Toro's Pinocchio (2022)
(Best Animated Feature) -
2022 -
Nightmare Alley (2021)
(Best Motion Picture of the Year) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Motion Picture of the Year) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Achievement in Directing) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Original Screenplay) -
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Foreign Language Film) -
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Original Screenplay)
Golden Globes
-
2023 -
Guillermo del Toro's Pinocchio (2022)
(Best Original Song) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Screenplay)
Cannes Film Festival
-
2006 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Golden Palm - Official Competition)
Venice Film Festival
-
2017 -
The Shape of Water (2017)
(Golden Lion for Best Film)
British Academy of Film and Television Arts (BAFTA)
-
2023 -
Guillermo del Toro's Pinocchio (2022)
(Best Animated Film) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Screenplay) -
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Original Screenplay)
Los Angeles Film Critics Association Awards
-
2017 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director)
AACTA International Awards
-
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Direction)
Florida Film Critics Circle Awards
-
2022 -
Guillermo del Toro's Pinocchio (2022)
(Best Adapted Screenplay) -
2017 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director) -
2017 -
The Shape of Water (2017)
(Best Original Screenplay)
Goya Awards
-
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Director) -
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Original Screenplay)
Sitges Film Festival
- 2002 - (Time Machine Award)
-
1993 -
Cronos (1993)
(Best Screenplay)
The Saturn Awards
-
2022 -
Nightmare Alley (2021)
(Best Director) -
2022 -
Nightmare Alley (2021)
(Best Writing) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Writing) - 2018 - (Founder's Award)
-
2016 -
Crimson Peak (2015)
(Best Director) -
2016 -
Crimson Peak (2015)
(Best Writing) -
2015 -
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
(Best Writing) -
2014 -
Pacific Rim (2013)
(Best Director) -
2014 -
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)
(Best Writing) - 2008 - (George Pal Memorial Award)
-
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Director) -
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Writing) -
1998 -
Mimic (1997)
(Best Writing)
Robert Awards (Danish Film Awards)
-
2019 -
The Shape of Water (2017)
(Best English Language Film)
Independent Spirit Awards
-
2007 -
Pan's Labyrinth (2006)
(Best Feature)
Amanda Awards
-
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Foreign Language Film)
Critics Choice Awards
-
2022 -
Nightmare Alley (2021)
(Best Director) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Director) -
2018 -
The Shape of Water (2017)
(Best Original Screenplay)
Scenarioschrijver
Films | |
---|---|
2025 |
Frankenstein |
2022 |
Guillermo del Toro's Pinocchio |
2021 |
Nightmare Alley |
2020 |
The Witches |
2017 |
The Shape of Water |
2015 |
Crimson Peak |
2014 |
The Hobbit: The Battle of the Five Armies |
2013 |
Pacific Rim |
The Hobbit: The Desolation of Smaug |
|
2012 |
The Hobbit: An Unexpected Journey |
2010 |
Don't Be Afraid of the Dark |
2008 |
Hellboy 2: The Golden Army |
2006 |
Pan's Labyrinth |
2004 |
Hellboy |
2001 |
El espinazo del diablo |
1997 |
Mimic |
1993 |
Cronos |
Series | |
---|---|
2022 |
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities |
Lot 36 (E01) |
|
2020 |
Magiërs: Verhalen uit Arcadia |
Geschiedenis in wording (E02) |
|
Betoverd (E01) |
|
2018 |
3Below: Tales of Arcadia |
Terra Incognita, Part Two (S01E02) |
|
Terra Incognita, Part One (S01E01) |
|
2016 |
Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia |
Een jager worden - Deel 2 (S01E02) |
|
Een jager worden - Deel 1 (S01E01) |
|
2014 |
The Strain |
Night Zero (S01E01) |
|
1986 |
Hora Marcada |
Korte films | |
---|---|
2008 |
Hellboy II: The Golden Army - Prologue |
1987 |
Geometria |
1985 |
Doña Lupe |
Regisseur
Films | |
---|---|
2025 |
Frankenstein |
2022 |
Guillermo del Toro's Pinocchio |
2021 |
Nightmare Alley |
2017 |
The Shape of Water |
2015 |
Crimson Peak |
2013 |
Pacific Rim |
2008 |
Hellboy 2: The Golden Army |
2006 |
Pan's Labyrinth |
2004 |
Hellboy |
2002 |
Blade II |
2001 |
El espinazo del diablo |
1997 |
Mimic |
1993 |
Cronos |
Series | |
---|---|
2018 |
3Below: Tales of Arcadia |
Terra Incognita, Part Two (S01E02) |
|
Terra Incognita, Part One (S01E01) |
|
Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia |
|
The Eternal Knight Pt. 2 (S03E13) |
|
De eeuwige nacht: deel 1 (S03E12) |
|
2016 |
Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia |
Een jager worden - Deel 2 (S01E02) |
|
Een jager worden - Deel 1 (S01E01) |
|
2015 |
The Strain |
BK, NY (S02E01) |
|
2014 |
The Strain |
Night Zero (S01E01) |
|
1986 |
Hora Marcada |
Korte films | |
---|---|
1987 |
Geometria |
1985 |
Doña Lupe |
Producent
Films | |
---|---|
2025 |
Frankenstein |
2022 |
Guillermo del Toro's Pinocchio |
2021 |
Antlers |
Nightmare Alley |
|
Trollenjagers: Opkomst van de Titanen |
|
2020 |
The Witches |
2019 |
Alma |
Scary Stories to Tell in the Dark |
|
2018 |
Pacific Rim: Uprising |
2017 |
The Shape of Water |
2015 |
Crimson Peak |
La delgada línea amarilla |
|
2014 |
The Book of Life |
2013 |
Mama |
Pacific Rim |
|
2010 |
Don't Be Afraid of the Dark |
Los ojos de Julia |
|
2009 |
Rabia |
2008 |
Cosas insignificantes |
Rudo y Cursi |
|
2006 |
Pan's Labyrinth |
2004 |
Crónicas |
1998 |
Un embrujo |
Documentaire | |
---|---|
2018 |
Ayotzinapa, el paso de la tortuga |
Korte films | |
---|---|
1987 |
Geometria |
Acteur
Films | |
---|---|
2014 |
Extraordinary Tales - verteller |
The Book of Life |
|
2012 |
El santos VS la Tetona Mendoza |
2011 |
De gelaarsde kat |
2008 |
Quantum of Solace |
2007 |
Diary of the Dead |
2004 |
Hellboy |
2000 |
Bullfighter |
Series | ||
---|---|---|
2023 |
Barry |
|
You're Charming (S04E03) |
||
2022 |
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities - gids |
|
The Murmuring - gids (E08) |
||
The Viewing - gids (E07) |
||
Dreams in the Witch House - gids (E06) |
||
meer afleveringen (5) | ||
2019 |
3Below: Tales of Arcadia |
|
Luug's Day Out (S02E08) |
||
Mother's Day (S02E04) |
||
The Simpsons |
||
101 Mitigations (S30E15) |
||
2018 |
Mickey and the Roadster Racers |
|
Goof Mansion / A Doozy Night of Mystery (S02E11) |
||
Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia |
||
De eeuwige nacht: deel 1 (S03E12) |
||
2017 |
Trollenjagers: Verhalen uit Arcadia |
|
Onfatsoenlijk (S02E11) |
||
Autodief Otto (S02E03) |
||
2016 |
It's Always Sunny in Philadelphia |
|
McPoyle vs. Ponderosa: The Trial of the Century (S11E07) |
||
2012 |
It's Always Sunny in Philadelphia |
|
The Maureen Ponderosa Wedding Massacre (S08E03) |
Maker
Schrijver
Host
Fanclub
(3 326)- verbal regisseur
- T2 scenarioschrijver
- imf regisseur
- Dever scenarioschrijver
- ricci.s regisseur
- Lateef regisseur
- Shit regisseur
- molotov regisseur
- ScreamJay regisseur
- D.Moore regisseur
- Niktorius regisseur
- Faustka regisseur
- petero regisseur
- Tom_Lachtan scenarioschrijver
- Tom_Lachtan regisseur
- Phobia regisseur
- Shakers regisseur
- JohnnyD regisseur
- sheen scenarioschrijver
- Beckett51 scenarioschrijver