Regie:
Jan EisnerArtiesten:
Ivana Andrlová (presentator), Jana Nagyová Pulm (presentator), Naďa Konvalinková (presentator), Jozef Šimonovič ml. (presentator), Zuzana Kocúriková (presentator) (meer)Artiesten
Pavel Bobek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Poslední motýl (1990)
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Člověk proti zkáze (1989)
Yvetta Simonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Bohumil Bezouška
Tsjechoslowakije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
La Planète sauvage (1973)
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Jan Vyčítal
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Po stopách krve (1969)
Balada pro banditu (1978)
Lucie a zázraky (1970)
Karel Černoch
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Václav Neckář
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ostře sledované vlaky (1966)
Lukáš Vaculík
Tsjechoslowakije
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Věra Martinová
Tsjechoslowakije
Petr Kotvald
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Jiří Císler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Naďa Urbánková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Hana Maciuchová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Josef Laufer
Frankrijk
Beste films:
Páni kluci (1975)
Petrolejové lampy (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Petra Janů
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Galileo (2007) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Zdeněk Pulec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zámek pro Barborku (1962)
Pražské blues (1963)
Lov na mamuta (1964)
Martin Stropnický
Tsjechoslowakije
Beste films:
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
P.F. 77 (2003) (Tv-film)
Vlado Müller
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Smrt si říká Engelchen (1963)