Regie:
Krzysztof LangScenario:
Łukasz Rąb, Michał Przybył, Tomasz Wojtczuk, Przemyslaw Angerman, Jacek Samojłowicz (meer)Camera:
Włodzimierz GłodekMuziek:
Andrzej KrauzeActeurs:
Boguslaw Linda, Anna Prus, Agnieszka Włodarczyk, Henryk Golebiewski, Dariusz Toczek, Katarzyna Radochońska, Edward Zentara, Rafał Rutkowski, Adam Krawczuk, Marek Sitarski, Andrzej Supron (meer)Afleveringen(10)
-
Ostry dyżur (E01)
-
Złodzieje damskiej bielizny (E02)
-
Święto szyszki (E03)
-
Operacja „Tygrys” (E04)
-
Magiczne źródełko (E05)
-
Skarb kapitana Koeniga (E06)
-
Wygrana (E07)
-
Ufo w Bobrach (E08)
-
Trafiony – zatopiony (E09)
-
Pechowy kuzyn (E10)
Acteurs
Agata Dratwa
Polen
Tomasz Trojnar
De beste series:
Plebania (2000) (serie)
Michal Zurawski
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serie)
Król (2020) (serie)
Krzysztof Fus
Polen
De beste series:
Przygody Pana Michała (1969) (serie)
Tatort (1970) (serie)
Justyna Zanni
Polen
De beste series:
Lekarze (2012) (serie)
Na dobre i na złe (1999) (serie)
M jak miłość (2000) (serie)
Lech Dyblik
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
Spellbinder (1995) (serie)
Wielka woda (2022) (serie)
Nam Bui Ngoc
Vietnam
De beste series:
Informacja zwrotna (2023) (serie)
Małgorzata Socha
Polen
De beste series:
Magiczne drzewo (2003) (serie)
Plebania (2000) (serie)
Klaudiusz Kaufmann
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
Spies of Warsaw (2013) (serie)
Lekarze (2012) (serie)
Arkadiusz Jakubik
Polen
Janusz Chabior
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
Ślepnąc od świateł (2018) (serie)
Świat według Kiepskich (1999) (serie)
Stanisław Pąk
Polen
De beste series:
Alternatywy 4 (1983) (serie)
Król (2020) (serie)
Gry rodzinne (2022) (serie)
Dariusz Kordek
Polen
De beste series:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serie)
Żmijowisko (2019) (serie)
Lekarze (2012) (serie)
Norbert Rakowski
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
13 posterunek (1997) (serie)
Prawo Agaty (2012) (serie)
Jerzy Matula
Polen
De beste series:
Absolutni debiutanci (2023) (serie)
Plebania (2000) (serie)
Marian Glinka
Polen
De beste series:
Alternatywy 4 (1983) (serie)
13 posterunek (1997) (serie)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serie)
Robert Wabich
Polen
De beste series:
13 posterunek (1997) (serie)
Belfer (2016) (serie)
Wataha (2014) (serie)
Iwo Barycz
Polen
De beste series:
Klan (1997) (serie)
Zbigniew Dziduch
Polen
De beste series:
Czas honoru (2008) (serie)
Chyłka - Kasacja (2019) (serie)
Skazana (2021) (serie)