Regie:
Vojtěch MoravecCamera:
Jan DrnekMuziek:
Ondřej Gregor BrzobohatýActeurs:
Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková, Gabriela Marcinková, Jakub Prachař, Jiří Langmajer, Štěpán Benoni, Vladimír Polívka (meer)Samenvattingen(1)
Four lifelong friends balance demanding family members, tumultuous relationships and the complexities of motherhood in a digital age. (Netflix)
Acteurs
Hana Vagnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Herec (2020) (serie)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Tv-film)
Ďáblova lest (2009) (serie)
Petra Hřebíčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Maryša (2010) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Sandra Nováková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kytice (2000)
Protektor (2009)
Manželská tonutí (1996) (serie)
Gabriela Marcinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sláva (2016) (toneelregistratie)
Zmiešaná štvorhra (2020) (toneelregistratie)
Balada o pilotovi (2018) (Tv-film)
Jakub Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Jiří Langmajer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Štěpán Benoni
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Vladimír Polívka
Zwitserland
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Manon Lescaut (2021)
Václav Neužil ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dabing Street (2014) (toneelregistratie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Ve stínu (2012)
Alena Mihulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Kráva (1993)
Anthropoid (2016)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Zuzana Mauréry
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vygumuj a napíš (1996) (toneelregistratie)
Tata (2000) (toneelregistratie)
Ako som vstúpil do seba (1999) (toneelregistratie)
Viktor Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Anna Polívková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (toneelregistratie)
Jan Dolanský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lakomec (2003) (Tv-film)
Elizaveta Maximová
Rusland
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Mikuláš Moravec
Beste films:
Matky (2021)
Ladislav Hampl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Filip Rajmont
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Očitý svědek (2021)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tsjechoslowakije