Artiesten:
Lukáš Pavlásek (presentator), Veronika Khek Kubařová, Jiří Vejdělek, Dan Přibáň, Ondřej Sokol, Andrea Kalivodová, Adam Mišík, Tomáš Matonoha, Jiří Mádl, Leoš Noha, Monika Leová, Jakub Kohák (meer)Artiesten
Lukáš Pavlásek (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Veronika Khek Kubařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Vzkříšení (2018) (toneelregistratie)
Každý má svou pravdu (2023) (toneelregistratie)
Jiří Vejdělek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Dan Přibáň
Tsjechoslowakije
Ondřej Sokol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Andrea Kalivodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Listopad (2014)
Adam Mišík
Tsjechië
Beste films:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
BANGER. (2022)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Wild Bees (2001)
Probudím se včera (2012)
Jiří Mádl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Leoš Noha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (serie)
Monika Leová
Tsjechoslowakije
Jakub Kohák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Teorie tygra (2016)
Aleš Háma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Periferie (1996) (Tv-film)
Vůně vanilky (2001) (Tv-film)
Marek Lambora
Tsjechië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Její pastorkyňa (2018) (toneelregistratie)
Princezna zakletá v čase (2020)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tsjechoslowakije
Zdeněk Pohlreich
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slunečná (2020) (serie)
David Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Petra Nesvačilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Protektor (2009)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Nevinné lži (2013) (serie)
Jitka Schneiderová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Ďáblova lest (2009) (serie)