Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Jiří BednářCamera:
Alois NožičkaMuziek:
Marta JiráčkováActeurs:
Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Alois Švehlík, Gustav Opočenský, Milan Klásek, Jiří Vala, Zdeněk Buchvaldek, Jan Teplý st., Zdeněk Martínek, Čestmír Řanda st., Antonín Hardt, Čestmír Řanda ml. (meer)Acteurs
Luděk Munzar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984) - verteller
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jana Hlaváčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Černí baroni (1992)
Gustav Opočenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Ucho (1970)
Smuteční slavnost (1969)
Milan Klásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Jiří Vala
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Zdeněk Buchvaldek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Kus života (1985) (Tv-film)
Šerif za mrežami (1965)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Čestmír Řanda st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Antonín Hardt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Čestmír Řanda ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tmavomodrý svět (2001)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Stalingrad (1993)
Miloslav Homola
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Smrt krásných srnců (1986)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Zdeněk Ornest
Tsjechoslowakije
Beste films:
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Zdeněk Kutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Libuše Geprtová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Pavel Buchvaldek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zrcadlení (1977)
Vítězslav Jirsák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Půlpenny (1974) (Tv-film)
Hana Militká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)