Regie:
Miroslav BalajkaCamera:
Roman PavlíčekActeurs:
Miroslav Noga, Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Marián Beník, Pavel Zedníček, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Robert Jašków (meer)Seizoen(3) / Afleveringen(42)
Acteurs
Antonín Kaška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Místo v životě (2006) (serie)
Petr Meissel
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Pavel Vondruška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Marie Ludvíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Přemek Podlaha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Dnes v jednom domě (1980) (serie)
Hana Vávrová-Heřmánková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Eva Snášelová
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Paragrafy na kolech (1984) (serie)
Josef Beck
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Útěk do Budína (2003) (serie)
Otakar Harlas
De beste series:
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Náves (2006) (serie)
Irena Vacková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Jan Šantroch
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Jan Pavel Filipenský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serie)
Children of Dune (2003) (serie)
Rozita Erbanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Klára Šumanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Ota Filip
Tsjechoslowakije
De beste series:
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Prima sezona (1994) (serie)
Irena Krylová
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Ondřej Büchler
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Arpád Póloš
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Irena Trpíková
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Dita Vojnarová
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)