Artiesten:
Blanka Kubíková, Martin Preiss, Dasha, Jakub Vágner, Tomáš Klus, David Svoboda, Dominik Hašek, Jan Pirk, Janek Ledecký, Osmany Laffita, Dagmar Pecková (meer)Artiesten
Klára Vytisková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Alena Mihulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Kráva (1993)
Anthropoid (2016)
Katarína Knechtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Michael Kocáb
Tsjechoslowakije
Beste films:
Martha et moi (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Kouzelné galoše (1986)
Václav Marhoul
Tsjechoslowakije
Beste films:
Besídka 50 let Divadla SKLEP (2021) (toneelregistratie)
Rána z milosti (2005) (Tv-film)
Amerika (1994)
Martin Preiss
Tsjechoslowakije
Martina Preissová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Miroslav Hanuš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Igor Timko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Študent (1990) (Tv-film)
Když draka bolí hlava (2018)
Tatiana Drexler
Tsjechoslowakije
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Člověk proti zkáze (1989)
Andrea Kalivodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Listopad (2014)
Veronika Khek Kubařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Vzkříšení (2018) (toneelregistratie)
Každý má svou pravdu (2023) (toneelregistratie)
Debbi
Duitsland
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Dušan Vančura
Tsjechoslowakije
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Dan Horyna
Tsjechoslowakije
Beste films:
PIKO (2010)
Ondřej Slanina
Tsjechoslowakije
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Kryštof Hádek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Tmavomodrý svět (2001)
Klec (2019) (Tv-film)