Afleveringen(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Acteurs
Leoš Noha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
MOST! (2019) (serie)
Roman Mrázik
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Václav Vašák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Martin Hub
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Miroslav Navrátil
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Rapl (2016) (serie)
The Musketeers (2014) (serie)
Eva Janoušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Stopy života (2013) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Simona Vrbická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Gustav Bubník
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Barbora Mottlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Pavel Tichý
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Pavel Tesař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Méďové na cestách (2013) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Libor Hruška
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Ondřej Hruška
De beste series:
Krejzovi (2018) (serie)
Tina Pletánková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Krejzovi (2018) (serie)
Jan Komínek
Tsjechië
Tomáš Petrák
Tsjechië
De beste series:
Národní házená (2022) (serie)
Jedna rodina (2022) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Josef Carda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Martin Kraus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Pavel Nový
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)