Regie:
Roman PetrenkoArtiesten:
Václav Moravec (presentator), Petr Kostka, Daniel Bambas, Tereza Dočkalová, František Filip, Peter Pecha, Jiří Srnec, Jiří Korn, Katarína Hasprová, Ondřej Kepka, Vlastimil Harapes, Ivan Dejmal (meer)Artiesten
Václav Moravec (presentator)
Tsjechoslowakije
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Daniel Bambas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
A Royal Affair (2012)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Tereza Dočkalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
294 statečných (2022) (toneelregistratie)
Ruská zavařenina (2015) (toneelregistratie)
Oktopus (2023) (serie)
František Filip
Tsjechoslowakije
Peter Pecha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Když prší slzy (2022)
Slunečná (2020) (serie)
Jiří Srnec
Tsjechoslowakije
Jiří Korn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Mamzelle Nitouche (1977) (Tv-film)
Katarína Hasprová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Tv-film)
Zločin a pokánie (1982) (Tv-film)
Lýra 50 (2016) (concert)
Ondřej Kepka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (serie)
Tetinka (1977) (Tv-film)
Vlastimil Harapes
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
Marketa Lazarová (1967)
Ivan Dejmal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kazimír a Karolína (2010) (toneelregistratie)
Stíny v mlze (2022) (serie)
Micimutr (2011)
Bára Munzarová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Petra Černocká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Martin Finger
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Veronika Khek Kubařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Vzkříšení (2018) (toneelregistratie)
Každý má svou pravdu (2023) (toneelregistratie)
Miroslav Švejda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Čertova stěna (1973) (Tv-film)
Smrt talentovaného ševce (1982)
Muž přes palubu (1980)
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Tereza Kostková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Ženy v běhu (2019)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)