Battle Spirits: Brave
Hoshi no Shugoshin Kouryuukishin Sagitto-Apollodragon! (E40)
(aflevering)- 星の守護神 光龍騎神サジット・アポロドラゴン! (meer)
Animatie / Actie / Fantasy
Japan,
2011, 24 min
Makers:
Hajime YatateRegie:
Akira NishimoriScenario:
Atsuhiro TomiokaCamera:
Toshiyuki SadamatsuMuziek:
瀬川英史Acteurs:
Fuyuka Ono, Ayako Kawasumi, Daisuke Ono, Tetsuya Kakihara, Kanae Itō, Daisuke Namikawa, Kenji Nomura, Aya Endō, Satsuki Yukino, Daisuke Sakaguchi, Yukana, Yū Shimamura, Kenta Miyake (meer)Acteurs
Fuyuka Ono
Japan
De beste series:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serie)
Major (2004) (serie)
Ayako Kawasumi
Japan
De beste series:
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Initial D (1998) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Daisuke Ono
Japan
De beste series:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Oši no ko (2023) (serie)
Tetsuya Kakihara
Duitsland
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Kuroko no basket (2012) (serie)
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Kanae Itō
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Daisuke Namikawa
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Kenji Nomura
Japan
De beste series:
One Punch Man (2015) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Aya Endō
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Initial D Final Stage (2014) (serie)
Satsuki Yukino
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Daisuke Sakaguchi
Japan
De beste series:
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Mononoke (2007) (serie)
Yukana
Japan
De beste series:
Mononoke (2007) (serie)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Yū Shimamura
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Kanon (2006) (serie)
Kuroko no basket (2012) (serie)
Kenta Miyake
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Daisuke Hirakawa
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Hunter x Hunter (1999) (serie)
Yûichi Nakamura
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Jun'ichi Suwabe (verteller)
Japan
De beste series:
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)