Regie:
Jan MatějovskýCamera:
Adolf NavaraActeurs:
Regina Rázlová, Jiří Kodet, Oldřich Vízner, Jana Boušková, Josef Bek, Zdeňka Balounová, Jiří Klem, Jana Preissová, Karel Augusta, František Vicena, Oldřich Vlach, Jiří Ornest, Jiří Knot (meer)Acteurs
Regina Rázlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
Jiří Kodet
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Oldřich Vízner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Postřižiny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Jana Boušková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Dívka na koštěti (1971)
Josef Bek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (Tv-film)
Bílá paní (1965)
Zdeňka Balounová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vracenky (1990)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Bláznova kronika (1964)
Jiří Klem
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Jana Preissová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
Karel Augusta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
František Vicena
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Naděje (1963)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jiří Ornest
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Racek (1996) (toneelregistratie)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Jiří Knot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Božena Riesnerová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Po rozvodu (1981) (Tv-film)
Medailónek (1981) (Tv-film)
Josef Vondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Jaroslav Kaňkovský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Starožitníkův krám (1980) (Tv-film)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Sen noci svatojanské (1984) (toneelregistratie)
Rudolf Pellar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sen noci svatojánské (1959)
Princ a chuďas (1971) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Zdeněk Buchvaldek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Kus života (1985) (Tv-film)
Šerif za mrežami (1965)
Antonín Hardt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Ivan Richter
Tsjechoslowakije
Beste films:
Popel a hvězdy (1990) (Tv-film)
Čertův švagr (1984) (Tv-film)
Laskavý divák promine (1994) (serie)