Afleveringen(16)
-
Banda (S05E01)
-
Rodnaja krov (S05E02)
-
Opasnaja rybalka (S05E03)
-
Vychod dlja geroja (S05E04)
-
Cepnaja reakcija (S05E05)
-
Šantažisty (S05E06)
-
Grechi junosti (S05E07)
-
Professional (S05E08)
-
Cvety (S05E09)
-
Smerť za projezd (S05E10)
-
Jubilej (S05E11)
-
Vygodnyj obmen (S05E12)
-
Zolotaja lichoradka (S05E13)
-
Vernuť za voznagražděnije (S05E14)
-
Dolžnik (S05E15)
-
Ljogkaja dobyča (S05E16)
Acteurs
Evgeniy Sidikhin
Sovjet-Unie
De beste series:
Otěl Eleon (2016) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Tatort (1970) (serie)
Sergey Selin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Fedortsov
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksey Nilov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anastasiya Melnikova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Konstantin Solovyov
Sovjet-Unie
De beste series:
Brigada (2002) (serie)
Sergey Vorobyov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Tatyana Kolganova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Sergey Zamorev
Sovjet-Unie
De beste series:
Dostojevskij (2011) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Andrey Gulnev
Sovjet-Unie
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anna Lutseva
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Marina Domozhirova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Tatyana Ivanova
Sovjet-Unie
De beste series:
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Yuriy Kovalyov
De beste series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Gennadiy Menshikov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Kremeň (2012) (serie)
Boris Batuev
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Maksim Sergeev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Andrey Sharkov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ekaterina Zorina
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Иван Безбородов
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)