Misdaad
Rusland,
(2011–2016), 60 h
(Aantal minuten: 90 min)
Seizoen(3) / Afleveringen(40)
-
Season 1 (2011) - 8 afleveringen
-
Season 2 (2013) - 16 afleveringen
-
Novaja ugroza (2016) - 16 afleveringen
Acteurs
Natalya Iokhvidova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Вадим Волков
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Polina Bakharevskaya
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vadim Gushchin
De beste series:
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Vladimir Kosmidaylo
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Igor Kachaev
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Леонид Алимов
Sovjet-Unie
De beste series:
The Company (2007) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksey Uteganov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vladimir Rozygraev
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anatoliy Kondyubov
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Jesenin (2005) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Vyacheslav Grigorev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Sergey Potapov-Donskov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Nikita Davydov
Sovjet-Unie
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Aleksandr Udalov
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Aleksandr Koshkaryov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vladimir Karpov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Nikolay Dik
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vitaliy Krivonos
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Станислав Павлов
De beste series:
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Yuliya Voznesenskaya
Sovjet-Unie