Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Jiří BednářCamera:
Vladimír OpletalMuziek:
Zdeněk PololáníkActeurs:
Petr Haničinec, Veronika Jeníková, Václav Mareš, Hana Davidová, Regina Řandová, Kamil Halbich, Alena Vránová, Marie Horáčková-Turková, Jiří Štěpnička, Michaela Dolinová, Antonín Hardt (meer)Acteurs
Petr Haničinec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Veronika Jeníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Václav Mareš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Hana Davidová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Díky za každé nové ráno (1994)
Slečna Rajka (1978) (Tv-film)
Regina Řandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Bota jménem Melichar (1983)
Kamil Halbich
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Alena Vránová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Pyšná princezna (1952)
Marie Horáčková-Turková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lhář (2005) (toneelregistratie)
Běsi (2008) (toneelregistratie)
Naši furianti (2011) (toneelregistratie)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Michaela Dolinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Zahrada dětí (1982) (Tv-film)
Uzavřený okruh (1989)
Antonín Hardt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Gabriela Wilhelmová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Monika Žáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tichá bolest (1990)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Svatava Hubeňáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lokis (1986) (Tv-film)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Ikarie XB 1 (1963)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Mário Kubec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
České století (2013) (serie)
Radostný život posmrtný (1990) (Tv-film)
Miloslav Homola
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Smrt krásných srnců (1986)
Miloš Zavřel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Orfeus v podsvětí (1980) (Tv-film)
Krásná Helena (1973) (Tv-film)
Tabákový kapitán (1984) (Tv-film)
Antonín Gaja
Beste films:
Chtěla bych ten strom (1989) (Tv-film)
Dalibor Gondík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Faust (1989) (Tv-film)