Regie:
Evgeniy Ivanovitch IvanovCamera:
Mikhail LevitinActeurs:
Andrey Sokolov, Yuriy Orlov, Aleksandr Stroev, Valeriy Degtyar, Natalya Surkova, Olga Belyavskaya, Viktor Terelya, Fyodor Lavrov, Игорь Головин (meer)Acteurs
Sergey Losev
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Darya Yugrens
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mikhail Karpenko
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Valeriy Ibragimov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Roman Ageev
Sovjet-Unie
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Sparta (2016) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Igor Ivanov
Sovjet-Unie
De beste series:
Jesenin (2005) (serie)
Jekatěrina (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Dmitriy Podnozov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Sayutalin
Sovjet-Unie
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Марк Гаврилов
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Igor Sergeev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Maksim Sergeev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Svetlana Shchedrina
Sovjet-Unie
Aleksey Sevastyanov
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ирина Сотикова
Sovjet-Unie
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Lushin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Mikhail Razumovskiy
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ekaterina Untilova
Sovjet-Unie
De beste series:
Jesenin (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Natalya Shcherbakova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Muchenikov
Sovjet-Unie
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Admiral (2009) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Aleksandr Tyurin
De beste series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)