Misdaad
Rusland,
2015, 22 h 30 min
(Aantal minuten: 45 min)
Afleveringen(30)
-
Bez oružija (S01E01)
-
Poslednij svidětěl (S01E02)
-
Dobro požalovať v klub (S01E03)
-
Konflikt intěresov (S01E04)
-
Smertnik (S01E05)
-
Novyj vzgljad na novoje dělo (S01E06)
-
Každyj sam za sebja (S01E07)
-
Ob etom nikto ně uznajet (S01E08)
-
Svobodnyj poisk (S01E09)
-
Ty těrjaješ formu (S01E10)
-
Principy kapitana Semjonova (S01E11)
-
Opasen pri zaděržanii (S01E12)
-
Čistyj rozysk (S01E13)
-
Obida (S01E14)
-
My s toboj odnoj krovi (S01E15)
-
Perspektivnyj sotrudnik (S01E16)
-
Somnitělnyje svjazi (S01E17)
-
Ja - ně on (S01E18)
-
Samyj bezopasnyj rajon (S01E19)
-
Svoj čelovek (S01E20)
-
Ment i policejskij (S01E21)
-
On vernulsja (S01E22)
-
Kryša (S01E23)
-
Těň "Architěktora" (S01E24)
-
Ložnyj chod (S01E25)
-
Pod podozrenijem (S01E26)
-
Pod kolpakom (S01E27)
-
Semejnyje cennosti (S01E28)
-
Najti i uničtožiť (S01E29)
-
Prigovor (S01E30)
Acteurs
Dmitriy Davydov
Sovjet-Unie
Andrey Marusin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Andrey Chulkov
Sovjet-Unie
Dmitriy Gudim
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Ivan Vasilev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Udaltsov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Oleg Metelev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Олег Алмазов
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Kseniya Beloborodova
Sovjet-Unie
Antonis Shamanidi
De beste series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Golubkov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Lyovin
Sovjet-Unie
De beste series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Gennadiy Morozov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Averkov
Sovjet-Unie
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Roman Pavlushev
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniy Pavlov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Dmitriy Lebedev
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Dostojevskij (2011) (serie)
Natalya Burmistrova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Andreev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mikhail Solovyov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)