Camera:
Martin HesArtiesten:
Ondřej Sokol (presentator), Vladimír Polívka (presentator), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (meer)Artiesten
Anna Julie Slováčková
Tsjechië
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Semafor „60“ (2020) (concert)
Adéla Gondíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Klauni a vlastenci (1991) (Tv-film)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Aleš Háma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Periferie (1996) (Tv-film)
Vůně vanilky (2001) (Tv-film)
Martha Issová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Myši patří do nebe (2021)
Milan Peroutka ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Markéta Konvičková
Tsjechië
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Ondřej Ruml
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Jitka Boho
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bastardi 2 (2011)
Aneta Krejčíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Volha (2023) (serie)
Dalibor Gondík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Faust (1989) (Tv-film)
Berenika Kohoutová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Fair Play (2014)
Moje slunce Mad (2021)
Jan Maxián
Tsjechoslowakije
Beste films:
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Postel (1998)
Revival (2013)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Wild Bees (2001)
Probudím se včera (2012)
Jan Kopečný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Nejslavnější české muzikály (2020) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Michaela Badinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Velkofilm (2007) (Tv-film)
Eva Salvatore Burešová
Tsjechië
Beste films:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Patrik Děrgel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Očitý svědek (2021)
Korunní princ (2015) (Tv-film)