Regie:
Anna ProcházkováScenario:
Aleš FuchsCamera:
Alois NožičkaMuziek:
Miloš HolečekActeurs:
Libuše Šafránková, Jitka Součková, Jiří Ptáčník, Jana Paulová, Jan Hyhlík, Miroslav Vlček, Jaroslav Radimecký, Robert Vrchota, Jiří Brož, Darja Hajská, Jiřina Chlumská, Jana Jiskrová, Václav Král (meer)Acteurs
Libuše Šafránková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jitka Součková
Beste films:
Hra, kterou nikdo nepískal (1973) (Tv-film)
Zlý dům (1971) (Tv-film)
Jiří Ptáčník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Jana Paulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Jan Hyhlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hodinářův učeň (2019)
Miroslav Vlček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Což takhle dát si špenát (1977)
Princ Bajaja (1971)
O zatoulané princezně (1987)
Jaroslav Radimecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Po stopách krve (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Robert Vrchota
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jiří Brož
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství Ocelového města (1978)
Tetinka (1977) (Tv-film)
Náš dědek Josef (1976)
Darja Hajská
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Světáci (1969)
Přednosta stanice (1941)
Jiřina Chlumská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratranec Pons (1973) (Tv-film)
The Young Indiana Jones Chronicles (1992) (serie)
Známost sestry Aleny (1973)
Jana Jiskrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Václav Král
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)
Vlasta Machníková
Beste films:
Bratranec Pons (1973) (Tv-film)
Dvě věci pro život (1972)
Helena Šimková-Malehová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrtkavý král (1974) (Tv-film)
Volání rodu (1977)
Osada Havranů (1977)
Jaroslav Toť
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Vlci (1990) (Tv-film)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Karel Želenský ml.
Beste films:
Vítězný lid (1977)
Dvacátý devátý (1974)
Gottwald (1986) (serie)