Komedie
Tsjechië,
(2016–2018), 190 h 3 min
(Aantal minuten: 15–63 min)
Muziek:
Tadeáš VěrčákActeurs:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (meer)Seizoen(5) / Afleveringen(204)
Acteurs
Vojtěch Dvořák
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Polda (2016) (serie)
Eliáš Vyskočil
Tsjechië
Jana Provázková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Život je hra (2018) (serie)
Hvězdy nad hlavou (2021) (serie)
Kristián Kašpar
Tsjechië
De beste series:
Poldové a nemluvně (2020) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Klára Tomanová
Tsjechië
De beste series:
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Jedna rodina (2022) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Bohuslav Hrdlička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Michal Pleskot
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Petr Erlitz
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Martin Hájek
De beste series:
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Alice Laksarová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Dušan Matouš
De beste series:
Chlapci a chlapi (1988) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Lenka Havránková
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Libor Ulovec
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Zoo (2022) (serie)
Radek Bílek
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Prokop Rímský
De beste series:
Škoda lásky (2013) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Pavel Kolban
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Monika Doležalová
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Marek Svoboda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Boží mlýny (2021) (serie)
Vetřelci a lovci (2009) (serie)
Veronika Koloušková
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Lukáš Novotný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tribes of Europa (2021) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)