Regie:
David MrnkaCamera:
Martin ŠtrbaActeurs:
Ayelet Zurer, Robert Gant, Daniel Rchichev, Karina Rchichev, Taťjana Medvecká, Vica Kerekes, Igor Orozovič, Jaromír Dulava, Marián Mitaš (meer)Samenvattingen(1)
A biopic about the prominent Czech lawyer and politician Milada Horáková, one of the victims of the 1950s communist “monster” show trials. Facing the two heinous totalitarian regimes of the 20th century, she defended democratic values and fought for freedom and justice. (Finále Plzeň)
Acteurs
Aňa Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Jiří Bábek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Martin Pechlát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Proces (2013) (toneelregistratie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Ladislav Hampl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Jiří Štrébl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (toneelregistratie)
Podezření (2022) (serie)
Zuzana Hodková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Die Kirschenkönigin (2004) (serie)
Doctor Zhivago (2002) (Tv-film)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serie)
Philipp Schenker
Zwitserland
Beste films:
Dechovka (2016) (toneelregistratie)
Borg/McEnroe (2017)
Protektor (2009)
Petr Meissel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Kafka to taky neměl lehký (1992) (Tv-film)
Daniel Rous
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Ivana Chýlková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (toneelregistratie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Brian Caspe
USA
Beste films:
The Martian (2015)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
Jojo Rabbit (2019)
Radek Bruna
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Gangster Ka (2015)
Sametoví vrazi (2005)
Anna Stropnická
Tsjechoslowakije
Beste films:
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Jan Palach (2018)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)
Jan Holík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
České století (2013) (serie)
Jakub Šmíd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Habermannův mlýn (2010)
The Zookeeper's Wife (2017)
Dívka a kouzelník (2009) (Tv-film)
Zdeněk Pecha
Beste films:
Herec (2020) (serie)
Vosto5: Pérák (2020) (toneelregistratie)
Očitý svědek (2021)
Jakub Kohl
Beste films:
Smyčka (2009) (Tv-film)
Hastrman (2018)
Slané bonbóny (1985)
Ondřej Novák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Fair Play (2014)
Sára Arnsteinová
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Ich werde nicht schweigen (2017) (Tv-film)
Milada (2017)