Regie:
Yuriy OzerovMuziek:
Yuriy LevitinActeurs:
Sergey Nikonenko, Vladimir Samoylov, Jan Englert, Fritz Diez, Larissa Ivanovna Golubkina, Barbara Brylska, Daniel Olbrychski, Vasiliy Shukshin (meer)Acteurs
Hannjo Hasse
Duitse Rijk
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Polnočná omša (1962)
Der Fall Gleiwitz (1961)
Horst Giese
Duitse Rijk
Beste films:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Der Aufenthalt (1983)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Gerd Michael Henneberg
Duitse Rijk
Beste films:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 4: Bitva za Berlin (1971)
Alfred Struwe
Duitse Rijk
Beste films:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 5: Poslednij šturm (1971)
Werner Wieland
Duitse Rijk
Beste films:
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Das unsichtbare Visier (1973) (serie)
Atentat u Sarajevu (1975)
Vladlen Davydov
Sovjet-Unie
Beste films:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 5: Poslednij šturm (1971)
Otto Dierichs
Duitse Rijk
Beste films:
Polizeiruf 110 (1971) (serie)
Vladislav Strzhelchik
Sovjet-Unie
Beste films:
Oorlog en Vrede (1965)
Otets Sergei (1978)
Voyna i mir III: 1812 god (1967)
Fred Alexander
Duitse Rijk
Beste films:
Polizeiruf 110 (1971) (serie)
Dny zrady II. (1973)
Dny zrady I. (1973)
Paul Berndt
Duitse Rijk
Beste films:
Přežil jsem svou smrt (1960)
Der geteilte Himmel (1964)
Weiße Wölfe (1969)
Herbert Körbs
Duitse Rijk
Beste films:
Jahrgang 21 (1957)
Yuriy Nazarov
Sovjet-Unie
Beste films:
Senke nad Balkanom (2017) (serie)
Ať žije republika (1965)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Willi Schrade
Duitse Rijk
Beste films:
Coming out (1989)
Das unsichtbare Visier (1973) (serie)
Polizeiruf 110 (1971) (serie)
Tadeusz Schmidt
Polen
Beste films:
Potop (1974)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Świadectwo urodzenia (1961)
Georgiy Burkov
Sovjet-Unie
Beste films:
Koška, kotoraja guljala sama po sebe (1988)
Otets Sergei (1978)
Služebnyj roman (1977)
Владимир Федорович Протасенко
Beste films:
Otets Sergei (1978)
Mimino (1977)
Džentlmeny udači (1972)
Tõnu Aav
Estland
Beste films:
Aleksandr Kuznetsov
Sovjet-Unie
Beste films:
Chipollino (1972)
Ballada o soldatě (1959)
Italiani brava gente (1965)
Roman Tkachuk
Sovjet-Unie
Beste films:
Chipollino (1972)
Sobačje serdce (1988) (Tv-film)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Yevgeni Shutov
Sovjet-Unie
Beste films:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)
Front bez flangov (1974)
Bolšaja doroga (1962)