Regie:
Otakar KosekScenario:
Pavel SýkoraCamera:
Ivo PopekActeurs:
Eduard Cupák, Jiří Vyorálek, Oldřich Navrátil, Vladimír Čapka, Stanislav Zindulka, Stanislav Tříska, Norbert Lichý, Josef Kobr, Petra Jindrová, Milan Šulc, Zdeněk Forejt, Milena Asmanová (meer)Acteurs
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Jiří Vyorálek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Korespondence V+W (2012) (toneelregistratie)
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Zlatá šedesátá (2015) (toneelregistratie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Vladimír Čapka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Doktor Faustus (2016) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (Tv-film)
Requiem pro panenku (1991)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (serie)
Josef Kobr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tv-film)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Petra Jindrová
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Milan Šulc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Věčný tulák (1990) (Tv-film)
Zdeněk Forejt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vincenz Priessnitz (1999)
Arrowsmith (1997) (serie)
Azrael, anděl smrti (1995) (Tv-film)
Milena Asmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Kamenný řád (1975) (serie)
Vincenz Priessnitz (1999)
Bohuslav Čvančara
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kamenný řád (1975) (serie)
Matka (2008) (toneelregistratie)
Košilka (1974) (Tv-film)
Miloslav Čížek
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdena Babrajová
Beste films:
Principálka (1986) (Tv-film)
Osmý div světa (1989) (Tv-film)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (Tv-film)
Marcela Čapková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Co Hedvika neřekla (1995) (Tv-film)
Sráči (2011) (Tv-film)
Stanislav Malý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Arrowsmith (1997) (serie)
Daniel Zaoral
Beste films:
Zápas o člověka Nelibu (1990) (Tv-film)
Vzestup po šikmé ploše (1988) (Tv-film)
O sirotkovi z Radhoště (1996) (Tv-film)
Milan Koutný
Beste films:
Mimořádný případ (1989) (Tv-film)
Umění nestárnout (1989) (Tv-film)
Jsem nebe (1970)
Přemysl Matoušek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tv-film)
Kamenný řád (1975) (serie)