Artiesten
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Oldřich Kaiser
Tsjechoslowakije
Beste films:
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Korn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Mamzelle Nitouche (1977) (Tv-film)
Bolek Polívka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Arnošt Goldflam
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Milan Šteindler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1998)
David Vávra
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mlýny (1994) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Tomáš Hanák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mlýny (1994) (toneelregistratie)
Kouř (1990)
Ztracená brána (2012) (serie)
Jan Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství Ocelového města (1978)
Proč? (1987)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Petr Čtvrtníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Pavel Liška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Návrat idiota (1999)
Josef Polášek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zlatá šedesátá (2015) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Protektor (2009)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Wild Bees (2001)
Probudím se včera (2012)
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Jan Budař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lukáš Pavlásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (Tv-film)