Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (Seizoen)
Komedie / Drama
Tsjechië,
2013, 1 h 1 min
Regie:
Marián Kleis ml.Camera:
Peter BeňaActeurs:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Lucie Benešová, Jan Šťastný, Zuzana Bydžovská, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Pavla Tomicová, Jan Révai (meer)Acteurs
Markéta Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
První republika (2014) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Veronika Gajerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Jiří Kalužný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Štafl (2018) (serie)
Život na zámku (1995) (serie)
Libuše Švormová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Лилиан Малкина
Estland
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Fabián Povýšil
De beste series:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Natálie Halouzková
Tsjechië
De beste series:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Polda (2016) (serie)
Špunti na cestě (2022) (serie)
Vojtěch Machuta
Tsjechië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Život je hra (2018) (serie)
Kamila Sedlárová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Polda (2016) (serie)
Půlnoční zpověď (2023) (serie)
Milan Slepička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
1864 (2014) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Lucie Černá
Tsjechië
De beste series:
The Musketeers (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Barbora Černá
Tsjechië
De beste series:
The Musketeers (2014) (serie)
Crossing Lines (2013) (serie)
Hořký svět (2022) (serie)
Tomáš Měcháček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Jan Komínek
Tsjechië