Artiesten
Jitka Čvančarová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Tereza Kostková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Ženy v běhu (2019)
Marta Jandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Petr Kolář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Renáta Czadernová
Tsjechoslowakije
Karel Voříšek
Tsjechoslowakije
Vojtěch Bernatský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Otesánek (2000)
Simona Krainová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Ivana Gottová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (concert)
Michal David
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Třetí patro (1985) (serie)
František Ringo Čech
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
František Filip
Tsjechoslowakije
Michal Suchánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Krajina s nábytkem (1986)
Rudolf Hrušínský ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Jana Bernášková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (Tv-film)
Hana Maciuchová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Tonya Graves
USA
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Rytmus v patách (2009) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Vladimír Kořen
Tsjechoslowakije