Muziek:
Pavel Dharma-ŠmerdaArtiesten:
Aňa Geislerová, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Klára Issová, Jiří Bartoška, Martin Dejdar, Jiří Macháček, Jan Budař, Vlasta Chramostová, Daniela Kolářová (meer)Artiesten
Aňa Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Pavel Liška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Návrat idiota (1999)
Klára Issová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (toneelregistratie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Jiří Macháček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Občanský průkaz (2010)
Jan Budař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vlasta Chramostová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Hrdinové okamžiku (1961) (serie)
Bílá paní (1965)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Uit berekening (1968) (serie)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Lenka Vlasáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lea (1996)
Zuzana Stivínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Tomáš Hanák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mlýny (1994) (toneelregistratie)
Kouř (1990)
Ztracená brána (2012) (serie)
Jan Svěrák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nejistá sezóna (1987)
Tmavomodrý svět (2001)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Jan Hřebejk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok ďábla (2002)
Šakalí léta (1993)
Šeptej (1996)
Věra Chytilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Vyhnání z ráje (2001)
Jiří Menzel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Spalovač mrtvol (1968)
Skřivánci na niti (1969)
Vít Olmer
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Páni kluci (1975)
Kulový blesk (1978)
Ďáblova past (1961)
Zdeněk Troška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Dva lidi v ZOO (1989)