Artiesten
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Jiří Korn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Mamzelle Nitouche (1977) (Tv-film)
Lenka Šindelářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oběti (1999) (serie)
Den, kdy nevyšlo slunce (2001) (Tv-film)
Rudolf Papežík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet tisíc mil pod mořem (1980) (Tv-film)
Kanárek (1999)
Třináctery hodiny (1990) (Tv-film)
Petr Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Karel Černoch
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Vladimír Čech ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Den pro mou lásku (1976)
Oběti a vrazi (2000)
Resurrezione (2001) (Tv-film)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Jan Vančura
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Bára Basiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Laďa Kerndl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ostrov svaté Heleny (2011)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Josef Dvořák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Rey Koranteng
Tsjechoslowakije
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Štefan Margita
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Daniel Hůlka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Monte Cristo (2002) (toneelregistratie)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Aleš Valenta
Tsjechoslowakije
Stanislav Hložek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Plaváček (1986) (Tv-film)