Regie:
Antonín DvořákScenario:
Ondřej VogeltanzCamera:
Ivan KoudelkaMuziek:
Josef BoháčActeurs:
Viktor Preiss, Oldřich Vízner, Jaroslav Satoranský, Libuše Geprtová, Jarmila Krulišová, Zdeněk Řehoř, Blanka Waleská, Marta Hrachovinová, Zdeněk Buchvaldek, Josef Bek, Vítězslav Jirsák (meer)Acteurs
Alfred Strejček
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
La Planète sauvage (1973)
Veselé windsorské paničky (1974) (toneelregistratie)
The Illusionist (2006)
Václav Švorc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (toneelregistratie)
Naši furianti (1971) (toneelregistratie)
Marcel Vašinka
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lakomec (1978) (Tv-film)
Miloš Kopecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Jiří Havel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Lokis (1986) (Tv-film)
Bohuslav Ličman
Tsjechoslowakije
Beste films:
Po stopách krve (1969)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Ivan Řezáč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Pan Dodd má schůzku (1992) (Tv-film)
Vladimír Šmeral
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Josef Mixa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Škola otců (1957)
Hrátky s čertem (1956)
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Blažena Kramešová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Na kometě (1970)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Soňa Drnková
Beste films:
Poslední koncert (1979) (Tv-film)
Anna proletářka (1980) (Tv-film)
Ohnivé križovatky (1974)
Václav Fišer
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Ostře sledované vlaky (1966)
„Pane, vy jste vdova!“ (1970)
Kdo chce zabít Jessii? (1966)
Roman Hemala
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Josef Bláha
Joegoslavië
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vladislav Beneš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Matka (1985) (toneelregistratie)
La piovra (1984) (serie)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)