Artiesten
Ľuboš Kostelný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muzika (2007)
Landscape (2000)
Sluneční stát (2005)
Jana Kocianová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lýra 50 (2016) (concert)
Ľubo Roman
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
The Sun in a Net (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Felix Slováček
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Síť na bludičku (1983) (Tv-film)
Peter Lipa
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Miliónový chlap (1987) (Tv-film)
Evanjelium o Márii (1992) (toneelregistratie)
Kamila Magálová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Dalibor Janda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Vždycky jsem to já (1989) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Emma Tekelyová
Beste films:
Pohľad do zrkadla (1981) (Tv-film)
Zbohom, sladké driemoty (1983)
Mária Kráľovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
LENI (2015) (toneelregistratie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Louis Pasteur (1977) (Tv-film)
Ľubomír Paulovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
František Kovár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Zdena Studenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
S tebou mě baví svět (1982)
Eva Rysová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Tv-film)
Peter Nagy
Tsjechoslowakije
Beste films:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Marie Rottrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Zuzana Kocúriková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Červené víno (1976) (Tv-film)
Sluha dvoch pánov (1976) (toneelregistratie)
Panna a netvor (1978)
Emil Horváth ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Jozef Vajda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)