Acteurs
Pavel Liška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Michal Zelenka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Genius (2017) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Michaela Badinková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Kryštof Hádek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Lucie Benešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nadměrné maličkosti (2004) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Zuzana Vejvodová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Filip Blažek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Zdena Herfortová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Petr Janda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás šest (1986) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
V.I.P. vraždy (2016) (serie)
Jitka Čvančarová
Tsjechoslowakije
De beste series:
MOST! (2019) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Michaela Kuklová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Caraibi (1999) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Jana Birgusová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Cukrárna (2010) (serie)
Ulice (2005) (serie)
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Adéla Gondíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Bohdan Tůma
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Čtyřlístek (2024) (serie)