Muziek:
Roman HolýActeurs:
Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (meer)Seizoen(2) / Afleveringen(118)
Acteurs
Maroš Kramár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Anna Šišková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Milenky (2018) (serie)
Zuzana Norisová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Druhá šanca (2022) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zuzana Bydžovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Linda Rybová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Božena (2021) (serie)
Maigret (1991) (serie)
Národní házená (2022) (serie)
David Matásek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Petra Špalková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Božidara Turzonovová
Bulgarije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Eva Leinweberová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Večery Analogonu (2002) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serie)
Třídní schůzka (2021) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Lumír Olšovský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serie)
Přešlapy (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Pavel Řezníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Vanda Hybnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Volha (2023) (serie)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
Mahulena Bočanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Alice Bendová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Bořivoj Navrátil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)