Regie:
Beda Docampo FeijóoScenario:
Juan Bautista StagnaroCamera:
František UldrichMuziek:
José NietoActeurs:
Tim Roth, Peter Firth, Ana Belén, Jan Přeučil, Pavel Bobek, Aitana Sánchez-Gijón, Eliška Balzerová, Petr Štěpánek, Renata Mašková, Gabriela Wilhelmová (meer)Samenvattingen(1)
A young man's past catches up with him when he meets the husband of the woman he loved ten years earlier. A tale of obsession, revenge, and, ultimately, greed. (officiële tekst van distribiteur)
Acteurs
Tim Roth
Groot Brittanië
Beste films:
Pulp Fiction (1994)
Reservoir Dogs (1992)
Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990)
Peter Firth
Groot Brittanië
Beste films:
Hawking (2004) (Tv-film)
The Greatest Game Ever Played (2005)
Fratello sole, sorella luna (1972)
Ana Belén
Spanje
Beste films:
La colmena (1982)
Libertarias (1996)
La corte de Faraón (1985)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Pavel Bobek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Poslední motýl (1990)
Aitana Sánchez-Gijón
Italië
Beste films:
The Machinist (2004)
Bajarse al moro (1988)
Maktub (2011)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Můj báječný rozvod (2008) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Renata Mašková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Tajemství Ocelového města (1978)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Gabriela Wilhelmová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Miroslav Moravec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Pozor, vizita! (1981)
Pavel Vondruška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobytí severního pólu (1987) (toneelregistratie)
Blaník (1997) (toneelregistratie)
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Zdeněk Dušek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Tisícročná včela (1983)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Martina Menšíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Josef Kubíček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Lotrando a Zubejda (1996)
František Michálek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Konec starých časů (1989)
Setkání v červenci (1978)
Čekání na déšť (1978)
Michaela Flenerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Azazel (2002) (Tv-film)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Blázni a děvčátka (1989)