Zákony pohybu
Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Miloš SmetanaCamera:
Eduard LandischMuziek:
Karel MarešActeurs:
Martin Růžek, Vlasta Matulová, Eliška Balzerová, Viktor Vrabec, Regina Rázlová, Luděk Munzar, Vladimír Ráž, Jiří Štěpnička, Antonín Procházka, Ladislav Pešek, Jana Šulcová, Jiří Vala, Ilja Prachař (meer)Acteurs
Alena Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Břetislav Slováček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
De beste series:
Byli jednou dva písaři (1972) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jan Faltýnek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
František Filipovský
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serie)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Eva Miláčková
De beste series:
Zákony pohybu (1978) (serie)
Jiří Zahajský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Věra Bublíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Svatava Hubeňáková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Úsměvy světa (1969) (serie)
Jana Břežková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Lída Roubíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Jaroslav Kotrba
De beste series:
My z konce světa (1975) (serie)
Strašidýlko Fanfulínek (1971) (serie)
Zákony pohybu (1978) (serie)
Karel Houska
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Bohumil Bezouška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajomný ostrov (1984) (serie)
Úsměvy světa (1969) (serie)
Flok a Flíček (1980) (serie) - verteller
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
De beste series:
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Lenka Kořínková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)