O ztracené lásce
Regie:
Viktor PolesnýScenario:
Eva HudečkováCamera:
Josef ŠpeldaMuziek:
Milan KymličkaActeurs:
Michaela Tomešová, Simona Stašová, Vladimír Dlouhý, Zlata Adamovská, Svatopluk Skopal, Otakar Brousek st., Jan Vlasák, Hana Gregorová, Arnošt Goldflam, Agnieszka Wagner, Kateřina Brožová (meer)Acteurs
Michaela Tomešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Terapie (2011) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Simona Stašová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Svatopluk Skopal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byli jednou dva písaři (1972) (serie) - verteller
Jan Vlasák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bez vědomí (2019) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Hana Gregorová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Arnošt Goldflam
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Večery Analogonu (2002) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Agnieszka Wagner
Polen
De beste series:
Prawo Agaty (2012) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Na dobre i na złe (1999) (serie)
Kateřina Brožová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Z hříček o královnách (1994) (serie)
L'affaire Dreyfus (1994) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie) - verteller
Jana Janěková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
My všichni školou povinní (1984) (serie)
Miroslav Hruška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jiří Langmajer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Alena Sasínová-Polarczyk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jaroslava Adamová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Jiřina Jirásková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)