Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Jaroslav DietlMuziek:
Zdeněk LiškaActeurs:
Václav Postránecký, Josef Bláha, Ilja Prachař, Ladislav Pešek, Jaroslav Satoranský, Jana Paulová, Jaroslav Moučka, Libuše Havelková, Regina Rázlová (meer)Afleveringen(11)
-
Velké rozhodnutí (E01)
-
Splněné přání (E02)
-
Hospodář (E03)
-
Z bouřného času (E04)
-
Zvednutý kámen (E05)
-
Svatba (E06)
-
Zrádce (E07)
-
Student (E08)
-
Rozchod (E09)
-
Tíha (E10)
-
Setkání (E11)
Acteurs
Jiří Bruder
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byli jednou dva písaři (1972) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Otto Budín
Oostenrijk
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Štěpán Bulejko
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Bohuslav Čáp
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Hana Davidová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Jana Eyrová (1972) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Případy komisaře Mejzlíka (1965) (serie)
Božena Franková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nejmladší z rodu Hamrů (1975) (serie)
Inženýrská odysea (1979) (serie)
Roman Hemala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Jiří Holý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vladimír Huber
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Miriam Hynková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Úsměvy světa (1969) (serie)
Hostinec „U koťátek“ (1971) (serie)
My z konce světa (1975) (serie)
Oldřich Janovský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Uit berekening (1968) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Antonín Jedlička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Krtkova dobrodružství (1957) (serie)
Arabela (1980) (serie)
De krekel (1978) (serie)
Eva Jiroušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Vítězslav Jirsák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Jan Kotva
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Ferdinand Krůta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Vladimír Kudla
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chaloupka na vršku (2006) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Ivan Luťanský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři spory (1981) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Tunel Omega (1982) (serie)